1) Cpm Master ERP Satış, Eğitim ve Destek

Anka Bilgisayar 2010 Yılından itibaren CPM Master ERP Çözüm Ortagı olarak satış, eğitim ve destek konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

2) Donanım Destegi ve Satış

Firmamız donanım anlamında geniş ürün yelpazesi ile gerek kurumsal firmalara gerekse son kullanıcılara hizmet sunmaktadır. 2012 yılından itibaren HP Türkiye Yetkili Şatış Noktası Olan Firmamız Sunucu, Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar ve OEM Parça şatışları yapmaktadır. Aynı zamanda Kurumsal firmalara özel bakım anlaşmaları ile teknik konuda destek sağlamaktadır.

3) Yazılım Hizmetleri

Firmamız Microsoft, Adobe, Antivirüs Yazılımları ve Backup Yazılımları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 2012 Yılından itibaren güvenlik konusundaki açıkları görerek iş ortagı olarak ESET Türkiye'yi Şeçmiş ve yetkili satıcısı olarak bu konuda çözümler sunmaktadır.

4) Web Tasarım Hizmeti

Bir web sayfasının oluşması için gerek kurumsal gerekse bireysel olarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. İsim-Hosting-Tasarım-Destek zincirinden hareketle tüm müşterimize Mail hizmeti dahil Paketler halinde Çözüm sunuyoruz.

5) Firmalara Özel Etklinlik,Organizasyon Hizmetleri

Firmamız partner firmaları ile birlikte etkinlik ajansı olarak hizmet vermektedir.Aktiviteler,eleman destekleri,anket ve raporlama faaliyetleri ile kurumsal müşterilerine çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgiyi içeren web sitemiz çok yakında yayınlanacaktır..

 • picture

  CPM MASTER KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

  CPM MASTER ERP; hizmet, üretim ve ticaret ana sektörlerinde yer alan her ölçekte firmanın tüm iş süreçlerini bütünleşik olarak yönetmesini sağlayan; maliyet, karlılık, verimlilik, etkinlik gibi tüm performans kriterlerini anlık olarak izleyebilen kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

  CPM MASTER ERP; Şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, temel modüllerin yanı sıra, (Üretim, Planlama, Dış Ticaret Bütçe, Servis Yönetimi, Crm, Kurumsal satın alma, Krediler yönetimi, Kalite şikâyet yönetimi, Proje yönetimi Bayi Takip Sistemi) gibi diğer departmanlarında iş süreçlerini tek bir sistemde toplayarak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı işletmelere yeniden kazandırmaktadır

 • picture

  Özel Projelerimiz

  Web Sipariş
  Web Depo
  Web İrsaliye
  Web barkodlu Sevkiyat Sistemi
  İplik Yönetim Sistemi

  Boyahane Takip Sistemi
  Depo Otomasyonu
  Barkodlu Sevkiyat
  Kayıt İzleme
  İsteğe özel Projeler