• picture

  CPM MASTER KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

  CPM MASTER ERP; hizmet, üretim ve ticaret ana sektörlerinde yer alan her ölçekte firmanın tüm iş süreçlerini bütünleşik olarak yönetmesini sağlayan; maliyet, karlılık, verimlilik, etkinlik gibi tüm performans kriterlerini anlık olarak izleyebilen kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

  CPM MASTER ERP; Şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, temel modüllerin yanı sıra, (Üretim, Planlama, Dış Ticaret Bütçe, Servis Yönetimi, Crm, Kurumsal satın alma, Krediler yönetimi, Kalite şikâyet yönetimi, Proje yönetimi Bayi Takip Sistemi) gibi diğer departmanlarında iş süreçlerini tek bir sistemde toplayarak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı işletmelere yeniden kazandırmaktadır

 • picture

  Özel Projelerimiz

  Web Sipariş
  Web Depo
  Web İrsaliye
  Web barkodlu Sevkiyat Sistemi
  İplik Yönetim Sistemi

  Boyahane Takip Sistemi
  Depo Otomasyonu
  Barkodlu Sevkiyat
  Kayıt İzleme
  İsteğe özel Projeler

   

E-MAIL FONKSIYONU

E-MAIL FONKSİYONU


“CPM MASTER ERP” programın da kullanıcı bazında Posta ayarları yapılarak tüm evraklarda E-mail gönderme işlemini rahatlıklar gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle firmalar kendi bünyelerindeki evrak akışlarındaki yaşadıkları kâğıt israfını ve zaman kaybını e-mail gönderme yoluyla azaltmaktadırlar. Daha da önemlisi hızlı haberleşme konusun da departmanlar arasında bir evrakın onay akışı daha da kolay olmaktadır. Programda posta gönderme işlemi birkaç şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle evrakına göre gönderilecek postanın konusu ve gönderilecek dosya tipi belirlenir.Büyük resim için tıklayın

a

 • İsteğe bağlı olarak sabit bir mail adresini elle yazarak ta göndere biliriz.

aa

 • Yine başka bir koşulda harekette veya kartlarda belli bir alana yazdığım e-mail adreslerine bakarak da gönderme işlemini gerçekleştirebiliriz.

aa

 • Sadece posta gönderme ayarlarını yaparak e-mail’i gönderme aşamasında boş gelen pencereye elle konuyu, gönderim şeklini, mail adreslerini belirterek gönderebiliriz. Aşağıda boş gelen alanları biz dolduruyoruz. Yukarıdaki işlemleri yapmayınca sadece e-mail şifreleri girilince sadece e-mail ayarları yapılınca gönderim ayarları yapılmayınca program bos bir başlık ekranı açıyor ve alanları bizim doldurmamızı istiyor.

aaa