• picture

  CPM MASTER KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

  CPM MASTER ERP; hizmet, üretim ve ticaret ana sektörlerinde yer alan her ölçekte firmanın tüm iş süreçlerini bütünleşik olarak yönetmesini sağlayan; maliyet, karlılık, verimlilik, etkinlik gibi tüm performans kriterlerini anlık olarak izleyebilen kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

  CPM MASTER ERP; Şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, temel modüllerin yanı sıra, (Üretim, Planlama, Dış Ticaret Bütçe, Servis Yönetimi, Crm, Kurumsal satın alma, Krediler yönetimi, Kalite şikâyet yönetimi, Proje yönetimi Bayi Takip Sistemi) gibi diğer departmanlarında iş süreçlerini tek bir sistemde toplayarak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı işletmelere yeniden kazandırmaktadır

 • picture

  Özel Projelerimiz

  Web Sipariş
  Web Depo
  Web İrsaliye
  Web barkodlu Sevkiyat Sistemi
  İplik Yönetim Sistemi

  Boyahane Takip Sistemi
  Depo Otomasyonu
  Barkodlu Sevkiyat
  Kayıt İzleme
  İsteğe özel Projeler

   

Kayıt İzleme

Kayıt İzleme - Devriye


Program 1 servis 1 rapor olarak 2 aşamada çalışıyor.

1) Servis ; Serverda çalışarak gerekli değişiklikleri algılıyor.
2) Raporlama ; İlgili tarih, saat vede işleme algılanan değişikliklerin raporlanması şeklinde çalışıyor.

 

Devriye

Raporlama

 


Personel Kartları Değişiklik Raporu ;
Personelin kartındaki herhangi bir değişiklik olduğunda bu değişikliği yakalayıp istenildiğinde aşağıdaki rapor şeklinde sunulması.


Yeni Personel Girişleri Raporu ;
Verilen tarih vede personel bazında ilgili tarihler arasında işe yeni başlayan personelin listesi aşağıdaki ekrandaki gibi çıktı alınması.
 

Personel Çıkış Raporu
Çıkışı olan personelin ilgili kriterler arasındaki aşağıdaki şekildeki raporu.

 

Not: Program sistemin max %10 kullanacak şekilde vede hassasiyet olarak saniyeden daha az bir zamanda değişiklikleri algılayabilmektedir.