• picture

  CPM MASTER KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

  CPM MASTER ERP; hizmet, üretim ve ticaret ana sektörlerinde yer alan her ölçekte firmanın tüm iş süreçlerini bütünleşik olarak yönetmesini sağlayan; maliyet, karlılık, verimlilik, etkinlik gibi tüm performans kriterlerini anlık olarak izleyebilen kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

  CPM MASTER ERP; Şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, temel modüllerin yanı sıra, (Üretim, Planlama, Dış Ticaret Bütçe, Servis Yönetimi, Crm, Kurumsal satın alma, Krediler yönetimi, Kalite şikâyet yönetimi, Proje yönetimi Bayi Takip Sistemi) gibi diğer departmanlarında iş süreçlerini tek bir sistemde toplayarak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı işletmelere yeniden kazandırmaktadır

 • picture

  Özel Projelerimiz

  Web Sipariş
  Web Depo
  Web İrsaliye
  Web barkodlu Sevkiyat Sistemi
  İplik Yönetim Sistemi

  Boyahane Takip Sistemi
  Depo Otomasyonu
  Barkodlu Sevkiyat
  Kayıt İzleme
  İsteğe özel Projeler

   

ÜRETİM YÖNETİMİ


ÜRETİM YÖNETİMİ

Üretim yapan firmaların , ihtiyaç duydukları malzemeleri doğru zamanda depolarında bulundurmaları , gerek stok maliyetlerini , gerekse stok out durma düşme koşullarını ortadan kaldırır.
MRP, satınalınması gerekenleri, ne kadar ve ne zaman gerekli olduğunu, ne zaman sipariş edilmesi gerektiğini belirler.

Diğer yandan ise açık satınalma siparişleri (bakiyesi olan siparişler) için planın son durumuna bakarak teslim tarihini ileriye itebileceğinizi, geriye çekmeniz gerektiğini veya mevcut siparişi iptal edebileceğinizi de söyler.

Bu sayede gereksiz yere stok bulundurmamanızı veya gerekli olanların temin edilmesini garantilemeye çalışır. Sistemin verdiği mesajlar ne kadar uygulanabilirse stok seviyeleriniz o kadar azalır, nakit akış tablonuz o kadar rahatlar.

MRP, firma çapında stok planlamasını sağlayarak ne fazla – ne eksik stok politikalarını yürütmenizi kolaylaştırır. Bu sayede hem nakit akışı rahatlar hem de diğer maliyetler düşmesini sağlar

Üretim sürecindeki, operasyonların takibi, iş emirlerinin oluşması ve malzeme dışındaki İşçilik ve genel üretim giderlerinin stoklar üzerine yansıtılması, gerçek maliyeti ortaya çıkarır.