• picture

  CPM MASTER KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

  CPM MASTER ERP; hizmet, üretim ve ticaret ana sektörlerinde yer alan her ölçekte firmanın tüm iş süreçlerini bütünleşik olarak yönetmesini sağlayan; maliyet, karlılık, verimlilik, etkinlik gibi tüm performans kriterlerini anlık olarak izleyebilen kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

  CPM MASTER ERP; Şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, temel modüllerin yanı sıra, (Üretim, Planlama, Dış Ticaret Bütçe, Servis Yönetimi, Crm, Kurumsal satın alma, Krediler yönetimi, Kalite şikâyet yönetimi, Proje yönetimi Bayi Takip Sistemi) gibi diğer departmanlarında iş süreçlerini tek bir sistemde toplayarak farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek tekrar yapılan işlerden dolayı kaybedilen zamanı işletmelere yeniden kazandırmaktadır

 • picture

  Özel Projelerimiz

  Web Sipariş
  Web Depo
  Web İrsaliye
  Web barkodlu Sevkiyat Sistemi
  İplik Yönetim Sistemi

  Boyahane Takip Sistemi
  Depo Otomasyonu
  Barkodlu Sevkiyat
  Kayıt İzleme
  İsteğe özel Projeler

   

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİM

CPM MASTER ERP MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ (CRM)

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) temel olarak çok daha fazla yeni müşteri kazanmak ve var olan müşterilerin memnuniyetini arttırarak sadakatlerini devam ettirmek olarak tanımlanabilir. Günümüzde müşteriye odaklanmayan firmaların karlılıklarını devam ettirmesi ve büyümesi hemen hemen imkânsız hale gelmiştir.

CPM MASTER CRM çözümleri esas olarak şirketinizin pazarlama, satış ve satış sonrası servis & destek Büyük resim için tıklayınoperasyonlarını çok daha verimli kılacak yöntemleri uygulamanızı sağlayacak ve bu konuda yol gösterici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Pazarlama aktivitelerinizin etkinliğini en üst düzeye taşımak, yeni müşteri kazanmaya yönelik faaliyetlerinizi organize etmek ve mevcut müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek için gerekli olan sistemi kullanımınıza sunar.

Pazarlama aktivitelerinde kullandığınız kaynakların analizi, planlanması, geliştirilmesi, uygulanması ve sonuçlarının değerlendirilmesi ile pazarlama operasyonunu verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Potansiyel müşterilerinizin ticari ve iletişim bilgilerini, statüsünü , sektör, bölge ve daha birçok kritere göre sınıflandırılması, vb. verilerin takip edilmesini sağlar.

Rakip ürünlerle ilgili olarak ihtiyaç duydukları her türlü bilgiyi takip etmelerini sağlar.

Müşteri teklifleri ve teklif durumlarının takibini sağlar.

Her ürün için istenilen tipteki (PDF, E-mail, resim, Word, Excel, PowerPoint vb.) dokümanları ilişkilendirmek ve saklamak olanağı vardır. Satış temsilcileri ihtiyaç duydukları bu dokümanlara anında ulaşabilirler.